שני סוקול בר-לביא הדרכת הורים

שמי שני סוקול בר-לביא, ואני מדריכת הורים בגישת אדלר.
אני בת הזוג של רן ואמא גאה ליותם, נעמי ועוז.

אל מכון אדלר הגעתי כאמא, שרוצה לקבל כלים שיעזרו לי להיות מדויקת יותר בהורות שלי. הייתי בהיריון עם הבן הצעיר שלי ואמא לשניים. מהר מאוד אחרי תחילת הלימודים כבר הבנתי שזה המסלול המקצועי החדש שאני רוצה לבחור לעצמי. היום, אני יכולה להגיד שזו הייתה אחת ההחלטות הטובות ביותר שקיבלתי בחיי. אני אוהבת את העבודה שלי.

את כל התכנים והכלים שאני מביאה להורים, אני מיישמת בבית שלי. אחרי הכל, החיבור העמוק אליהם וההבנה עד כמה הם יכולים לשפר את היחסים והאווירה בבית הם שהביאו אותי לבחור במקצוע הזה. 

הערכים שלי

אני מאמינה שהחיבור האישי הוא הבסיס להצלחת התהליך ולכן ממליצה קודם כל שנשוחח טלפונית. תוכל/י לשאול את כל השאלות שחשובות לך, לשמוע את קולי ולהחליט אם תרצי/ה להמשיך למפגשי הדרכה.

המטרה שלי היא לספק לך מרחב בטוח, שבו תוכל/י לדבר על הכל מבלי חשש. מרחב שבו תהיה הקשבה, הכלה, אמפתיה. אני מאמינה שרק כך נוכל לקיים שיח פתוח ואמיתי, שיוביל גם לשינוי שאת/ה מבקש/ת להכניס לבית שלך.

לעולם לא אגיד לך דבר שאיני מאמינה בו. כנות היא ערך חשוב בחיי האישיים והמקצועיים.

לעולם לא אכפה עליך לעשות משהו שאת/ה לא מאמין/ה בו. אני מאמינה שכדי שתוכל/י להשתמש בכלים שנדבר עליהם, הם חייבים להיות מיושמים בדרך שמתאימה לך ולמשפחה שלך. וזה תמיד אפשרי.

הטמעת הכלים שנדבר עליהם יכולה לקחת זמן. זה תהליך עם עליות ומורדות. לפעמים צריך את התמיכה והאוזן הקשבת לאו דווקא בשעה שנקבעה, אלא כשיש קושי בתהליך. אני עושה כמיטב יכולתי להיות זמינה גם בין המפגשים, כדי לתמוך ברגעים האלו ולא להשאיר אותך בהרגשה של לבד או חוסר אונים. 

השאיפה שלי היא לספק לך כלים שימשיכו ללוות אותך בטווח הארוך. במפגשים שלנו אכיר לך את גישת אדלר, נבין איך היא יכולה לעזור לך בהורות ואלווה אותך בזמן שאת/ה מתנסה ביישום שלה. ברגע שתרגיש/י בטוח/ה מספיק, ניתן יהיה לרווח את המפגשים שלנו או להפסיק אותם. הבחירה אם ואיך להמשיך היא בידיים שלך.

שני סוקול בר-לביא הדרכת הורים

הכשרה מקצועית

מנחת הורים מוסמכת מכון אדלר ומשרד החינוך להנחיה פרטנית (אישית) ולהנחיית קבוצות.
בנוסף ללימודים הכלליים השלמתי התמחות בהנחיית הורים לילדים עם הפרעת קשב ופעלתנות יתר (ADHD) ו/או לקויות למידה, וכן לימודי הנחיית הורי מתבגרים והדרכת הורים במשפחות משולבות.

יש לי תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בלימודי דמוקרטיה בינתחומיים. בעברי עסקתי ביחסי ציבור ודוברות של עמותות וארגוני זכויות אדם.